הראשון לזהות: ליגת האוהדים נפרדת ממאור זכריה

מועדון הכדורגל ליגת האוהדים מודיע הערב (חמישי) על סיום דרכו של הסמל, מאור זכריה, לאחר שהצדדים הגיעו להסכמה משותפת על פרידה. השחקן הוותיק, שהיה הראשון לחתום במועדון, עבר לאתגרים חדשים בקריירה ובליגת האוהדים מעוניינים להודות לו על פועלו.

זכריה הגיע לליגת האוהדים בהשאלה בחלון ההעברות של קיץ 2016 ומיד השתלט על מרכז השדה במגרש בקרוסריידר. כעבור שנה, ראשי המועדון השכילו להפעיל את סעיף הרכישה והחתימו את מאור על חוזה ארוך טווח. זכריה הפך לכוכב הבלתי מעורער של האוהדים, ובמיוחד שמות כמו שגב כליפה, אבישי און, אלון שלמה, דודו חזקי ובן רפאל.

נשיא המועדון, עומר חומסקי, נפרד: "מאור היה הרוח החיה במעבר של ליגת האוהדים ממועדון שכונתי קטן לשם דבר בזירה העולמית ונאבק ב-3 מפעלים במקביל. מאור בלט ביכולותיו המקצועיות, אך הוא לא היה רק שחקן מצוין, אלא גם בן אדם משכמו ומעלה. כל מועדון היה רוצה שחקן כזה אצלו. אני בטוח שהוא יתרום את חלקו גם בתחנה הבאה".

מקורביו של בן גופר מסרו: "בן למד ממאור שיש עוד חיים מחוץ לתל אביב, שלא כולם יודעים מה זה האפי אוור, שעמבה וחולצות פרחוניות מסתדרים ביחד. הוא לא ישכח את הימים המשותפים מקרוסריידר ועד בגין 50".

תגובתו של אור זיו: "הייתה תקופה יפה עם מאור. לעולם לא אשכח את ההתמרמרות על מצבה של בני יהודה, ניסיונות הרצח עם כדורי הסנוקר, הסיפורים ההזויים מהימים במעריב והדיונים הפוליטיים הנרגזים. סה"כ בחור חיובי".

"זהו יום שחור לכל האוהדים בישראל ובעולם. אנחנו עדיין מעכלים את זה", מסר אנדריי ושצ'נקו, "מאור קיבל אותי בזרועות פתוחות בשערי ליגת האוהדים והציב סטנדרטים גבוהים של עשייה. אני כבר מתגעגע".

רועי צוק מסר בשם ערוץ הספורט: "אנחנו שמחים שלא נצטרך לראות יותר את פניו של מאור. הוא גרם לי להתעורר ב-12:00, לשים כפכפים ולהגיע לאולפן כל שבוע. אבל חוץ מזה הוא היה אחלה גבר".

את תגובתו של עדי אילוז לא היה ניתן להשיג.